Debrecín a Sanok
Click HERE for english version of this text.
Tieto dve mestá budú hostiť druhé kolo Karpatskej mládežníckej hokejovej ligy 2019/2020. Počas víkendu sa v Maďarsku stretnú tímy červenej skupiny divízie Orly, v Poľsku to bude zelená skupina divízie Vlci. Kompletný rozpis zápasov na blížiaci sa víkend...
DIVÍZIA ORLY, ČERVENÁ SKUPINA (Debrecín, 8./10. november)
Piatok, 8. november
10.00 HK Partizan Belehrad - Corona Brasov Wolves (hosť)
11.20 Kryžynka Kyjev - Debreceni Hoki Klub
12.40 SDUSHOR Minsk - HK Mládež Michalovce
14.00 Corona Brasov Wolves (hosť) - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok
15.20 Debreceni Hoki Klub - HK Partizan Belehrad
16.40 HK Mládež Michalovce - Kryžynka Kyjev
18.00 STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - SDUSHOR Minsk
Sobota, 9. november
08.00 HK Partizan Belehrad - HK Mládež Michalovce
09.20 Corona Brasov Wolves (hosť) - Debreceni Hoki Klub
10.40 STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Kryžynka Kyjev
12.00 SDUSHOR Minsk - HK Partizan Belehrad
13.20 HK Mládež Michalovce - Corona Brasov Wolves (hosť)
14.40 Debreceni Hoki Klub - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok
16.00 Kryžynka Kyjev - SDUSHOR Minsk
Nedeľa, 10. november
08.00 SDUSHOR Minsk - Corona Brasov Wolves (hosť)
09.20 Kryžynka Kyjev - HK Partizan Belehrad
10.40 STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - HK Mládež Michalovce
12.00 Debreceni Hoki Klub - SDUSHOR Minsk
13.20 Corona Brasov Wolves (hosť) - Kryžynka Kyjev
14.40 HK Partizan Belehrad - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok
16.00 HK Mládež Michalovce - Debreceni Hoki Klub
DIVÍZIA VLCI, ZELENÁ SKUPINA (Sanok, 8./10. november)
Piatok, 8. november
10.00 Debreceni Hoki Klub - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok
11.20 HC Morski Vovky Odessa - Kryžynka Kyjev
12.40 Automobilist Kyjev - HK Mládež Michalovce
15.20 Kryžynka Kyjev - Debreceni Hoki Klub
16.40 STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Automobilist Kyjev
18.00 HK Mládež Michalovce - HC Morski Vovky Odessa
Sobota, 9. november
08.00 Debreceni Hoki Klub - Automobilist Kyjev
09.20 Kryžynka Kyjev - HK Mládež Michalovce
10.40 HC Morski Vovky Odessa - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok
13.20 HK Mládež Michalovce - Debreceni Hoki Klub
14.40 Automobilist Kyjev - HC Morski Vovky Odessa
16.00 STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Kryžynka Kyjev
Nedeľa, 10. november
08.30 STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - HK Mládež Michalovce
09.50 HC Morski Vovky Odessa - Debreceni Hoki Klub
11.10 Automobilist Kyjev - Kryžynka Kyjev
12.30 HK Mládež Michalovce - HC Morski Vovky Odessa
13.50 Debreceni Hoki Klub - Automobilist Kyjev
15.10 Kryžynka Kyjev - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok