1. kolo, divízia ORLY, modrá skupina: Trebišov / Slovensko, 23. - 25. august 2019

HK Halycké Levy Novojavorivsk - MŠKM TREBIŠOV     6:1
KirályPingvinek Sf. Gheorghe - DVTK Jegesmedvék Miškolc     3:0
MMKS Podhale Nowy Targ - SK CSKA Sofia     8:4
MŠKM TREBIŠOV - „Baltu Ainiai“ Kaunas     2:5
DVTK Jegesmedvék Miškolc - HK Halycké Levy Novojavorivsk     0:10
SK CSKA Sofia - KirályPingvinek Sf. Gheorghe     1:4
„Baltu Ainiai“ Kaunas - MMKS Podhale Nowy Targ     1:3

MMKS Podhale Nowy Targ - KirályPingvinek     6:1
„Baltu Ainiai“ Kaunas - DVTK Jegesmedvék Miškolc     6:0
SK CSKA Sofia - HK Halycké Levy Novojavorivsk     3:11
KirályPingvinek - MŠKM TREBIŠOV     4:0
DVTK Jegesmedvék Miškolc - MMKS Podhale Nowy Targ    1:2
HK Halycké Levy Novojavorivsk - „Baltu Ainiai“ Kaunas     0:3
MŠKM TREBIŠOV - SK CSKA Sofia     5:3

SK CSKA Sofia - „Baltu Ainiai“ Kaunas    2:6
KirályPingvinek - HK Halycké Levy Novojavorivsk     3:0
MMKS Podhale Nowy Targ - MŠKM TREBIŠOV     6:0
DVTK Jegesmedvék Miškolc - SK CSKA Sofia     3:2
„Baltu Ainiai“ Kaunas - KirályPingvinek     1:4
HK Halycké Levy Novojavorivsk - MMKS Podhale Nowy Targ     4:2
MŠKM TREBIŠOV - DVTK Jegesmedvék Miškolc     5:3

1. kolo, divízia ORLY, červená skupina: Sanok / Poľsko, 30.08. - 01.09. 2019

Debreceni Hoki Klub - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok     2:1 ps
SDUSHOR Minsk - HK Mládež Michalovce     4:5
Kryžynka Kyjev - HK Partizan Belehrad     6:0
STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - SDUSHOR Minsk     1:5
HK Partizan Belehrad - Debreceni Hoki Klub     2:1
HK Mládež Michalovce - Kryžynka Kyjev     3:1

HK Mládež Michalovce - HK Partizan Belehrad     9:2
SDUSHOR Minsk - Debreceni Hoki Klub     1:4
STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Kryžynka Kyjev     0:8
Debreceni Hoki Klub - HK Mládež Michalovce     1:2
HK Partizan Belehrad - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok     2:6
Kryžynka Kyjev - SDUSHOR Minsk     2:1

Debreceni Hoki Klub - Kryžynka Kyjev     1:3
SDUSHOR Minsk - HK Partizan Belehrad     8:1
STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - HK Mládež Michalovce     1:6

Hore