3. kolo, divízia ORLY, modrá skupina: Nowy Targ / Poľsko, 14. - 16. február 2020

HK Halycké Levy Novojavorivsk - MMKS Podhale Nowy Targ     8:1
SK CSKA Sofia - „Baltu Ainiai“ Kaunas     0:20
KirályPingvinek - MŠKM TREBIŠOV     2:1 ps
MMKS Podhale Nowy Targ - DVTK Jegesmedvék Miškolc     0:5
„Baltu Ainiai“ Kaunas - HK Halycké Levy Novojavorivsk     1:5
MŠKM TREBIŠOV - SK CSKA Sofia     2:1
DVTK Jegesmedvék Miškolc - KirályPingvinek     8:0

MŠKM TREBIŠOV - DVTK Jegesmedvék Miškolc     0:2
SK CSKA Sofia - HK Halycké Levy Novojavorivsk     0:15
KirályPingvinek - MMKS Podhale Nowy Targ     3:2
„Baltu Ainiai“ Kaunas - MŠKM TREBIŠOV     7:1
DVTK Jegesmedvék Miškolc - SK CSKA Sofia     10:1
HK Halycké Levy Novojavorivsk - KirályPingvinek     2:1
MMKS Podhale Nowy Targ - „Baltu Ainiai“ Kaunas     3:5

SK CSKA Sofia - KirályPingvinek     2:4
„Baltu Ainiai“ Kaunas - DVTK Jegesmedvék Miškolc     4:1
HK Halycké Levy Novojavorivsk - MŠKM TREBIŠOV     7:2
MMKS Podhale Nowy Targ - SK CSKA Sofia     5:2
KirályPingvinek - „Baltu Ainiai“ Kaunas     3:2 ps
DVTK Jegesmedvék Miškolc - HK Halycké Levy Novojavorivsk     0:7
MŠKM TREBIŠOV - MMKS Podhale Nowy Targ     4:1

3. kolo, divízia ORLY, červená skupina: Michalovce/Slovensko, 7. - 9. február 2020

HK Partizan Belehrad - HK Mládež Michalovce     3:8
STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - SDUSHOR Minsk     2:4
Kryžynka Kyjev - MŠKM TREBIŠOV (hosť)     6:3
HK Mládež Michalovce - Debreceni Hoki Klub     7:5
SDUSHOR Minsk - HK Partizan Belehrad     4:3 sn
MŠKM TREBIŠOV (hosť) - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok     1:6
Debreceni Hoki Klub - Kryžynka Kyjev     2:3 sn

HK Partizan Belehrad - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok     5:2
Kryžynka Kyjev - HK Mládež Michalovce     2:6
SDUSHOR Minsk - Debreceni Hoki Klub     7:1
MŠKM TREBIŠOV (hosť) - HK Partizan Belehrad     2:4
STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Kryžynka Kyjev     0:5
HK Mládež Michalovce - SDUSHOR Minsk     5:2
Debreceni Hoki Klub - MŠKM TREBIŠOV (hosť)     2:1

Kryžynka Kyjev - SDUSHOR Minsk     1:2
Debreceni Hoki Klub - HK Partizan Belehrad     1:4
HK Mládež Michalovce - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok     0:2
SDUSHOR Minsk - MŠKM TREBIŠOV (hosť)     8:0
HK Partizan Belehrad - Kryžynka Kyjev     0:3
STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Debreceni Hoki Klub     3:6

Hore