3. kolo, DIVÍZIA VLCI, BIELA SKUPINA: JASTRZĘBIE-ZDRÓJ / Poľsko, 7. - 9. február 2020

7. február (piatok)

10.30      CJHL Development Team - HC AZ Havířov (hosť)
11.50      Olimpia Ploiesti - MMKS Podhale Nowy Targ
13.10      Kryžynka Kyjev - JKH GKS Jastrzębie
14.30      Sokol Kyjev - CJHL Development Team
15.50      HC AZ Havířov (hosť) - Olimpia Ploiesti
17.10      MMKS Podhale Nowy Targ - Kryžynka Kyjev
18.30      JKH GKS Jastrzębie - Sokol Kyjev

8. február (sobota)

09.00      Kryžynka Kyjev - Olimpia Ploiesti
10.20      Sokol Kyjev - HC AZ Havířov (hosť)
11.40      JKH GKS Jastrzębie - MMKS Podhale Nowy Targ
13.00      Olimpia Ploiesti - CJHL Development Team
14.20      HC AZ Havířov (hosť) - Kryžynka Kyjev
15.40      MMKS Podhale Nowy Targ - Sokol Kyjev
17.00      CJHL Development Team - JKH GKS Jastrzębie

9. február (nedeľa)

08.00      Sokol Kyjev - Olimpia Ploiesti
09.20      CJHL Development Team - Kryžynka Kyjev
10.40      HC AZ Havířov (hosť) - MMKS Podhale Nowy Targ
12.00      Olimpia Ploiesti - JKH GKS Jastrzębie
13.20      Kryžynka Kyjev - Sokol Kyjev
14.40      MMKS Podhale Nowy Targ - CJHL Development Team
16.00      JKH GKS Jastrzębie - HC AZ Havířov (hosť)

3. kolo, DIVÍZIA VLCI, ZELENÁ SKUPINA: Debrecín / Maďarsko, 7. - 9. február 2020

7. február (piatok)

10.00      DVTK Jegesmedvék Miškolc (hosť) - Debreceni Hoki Klub
11.20      HC Morski Vovky Odessa - Kryžynka Kyjev
12.40      HK Mládež Michalovce - Automobilist Kyjev
14.00      STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - DVTK Jegesmedvék Miškolc (hosť)
15.20      Debreceni Hoki Klub - HC Morski Vovky Odessa
16.40      Kryžynka Kyjev - HK Mládež Michalovce
18.00      Automobilist Kyjev - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok

8. február (sobota)

08.00      STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - HK Mládež Michalovce
09.20      Debreceni Hoki Klub - Kryžynka Kyjev
10.40      DVTK Jegesmedvék Miškolc (hosť) - Automobilist Kyjev
12.00      HK Mládež Michalovce - HC Morski Vovky Odessa
13.20      Kryžynka Kyjev - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok
14.40      Automobilist Kyjev - Debreceni Hoki Klub
16.00      HC Morski Vovky Odessa - DVTK Jegesmedvék Miškolc (hosť)

9. február (nedeľa)

08.00      Automobilist Kyjev - HC Morski Vovky Odessa
09.20      DVTK Jegesmedvék Miškolc (hosť) - Kryžynka Kyjev
10.40      Debreceni Hoki Klub - HK Mládež Michalovce
12.00      HC Morski Vovky Odessa - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok
13.20      Kryžynka Kyjev - Automobilist Kyjev
14.40      HK Mládež Michalovce - DVTK Jegesmedvék Miškolc (hosť)
16.00      STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Debreceni Hoki Klub

Hore