DO FINÁLE CHARKOV A ODESSA
If you prefer english, click HERE
10 tímov kategórie 2009/2010 bojovalo v Ukrajinskej kvalifikačnej skupine U12. Boli rozdelené do dvoch skupín, v oboch skupinách sa odohrali 2 kolá. Vzhľadom na nedostatok času, sa finálové kolo nemohlo uskutočniť. Do Finálového turnaja Karpatskej mládežníckej hokejovej ligy sa tak kvalifikovali víťazi oboch skupín, SDUSSHOR-2009 (Charkov) a Morski Vovky-2010 (Odessa). Keďže sa vedenie KMHL rozhodlo, že na Finálovom turnaji sa predstaví 8 tímov, bolo Ukrajine ponúknuté ešte jedno miesto. Kryvbass, ako druhý tím skupiny A, ponuku odmietol a tak v Nowom Targu uvidíme družstvo Kryžynka-2009 Kyjev.
Finálový turnaj KMHL U12 sa uskutoční v Nowom Targu /Poľsko/, 19.-21. marca.
UKRAJINSKÁ KVALIFIKAĆNÁ SKUPINA U12
Skupina A / konečné poradie
1. SDUSSHOR-2009 (Kharkiv)
2. Kryvbass-2009 (Kryvyi Rig)
3. Kryzhynka-2009 (Kyiv)
4. Sokil-2009 (Kyiv)
5. Halytsky Levy (Novoyavorivsk)
Skupina B / konečné poradie
1. Morski Vovky-2010 (Odessa)
2. Kryzhynka-2010 (Kyiv)
3. Sokil-2010 (Kyiv)
4. SDUSSHOR-2010 (Kharkiv)
5. SDUSSHOR-FENIX (Kharkiv)
VÝSLEDKY
Skupina A , 1. kolo, Bila Tserkva (12-13. december 2020)
Kryvbass-2009 (Kryvyi Rig) - SDUSSHOR-2009 (Kharkiv) 4:0
Kryzhynka-2009 (Kyiv) - Sokil-2009 (Kyiv) 3:2 ps
Kryvbass-2009 (Kryvyi Rig) - Halytsky Levy (Novoyavorivsk) 7:1
SDUSSHOR-2009 (Kharkiv) - Kryzhynka-2009 (Kyiv) 4:0
Sokil-2009 (Kyiv) - Halytsky Levy (Novoyavorivsk) 5:2
Kryvbass-2009 (Kryvyi Rig) - Kryzhynka-2009 (Kyiv) 6:0
SDUSSHOR-2009 (Kharkiv) - Sokil-2009 (Kyiv) 8:2
Halytsky Levy (Novoyavorivsk) - Kryzhynka-2009 (Kyiv) 0:4
Kryvbass-2009 (Kryvyi Rig) - Sokil-2009 (Kyiv) 5:2
SDUSSHOR-2009 (Kharkiv) - Halytsky Levy (Novoyavorivsk) 11:3
Skupina A , 2. kolo, Charkov (13-14. február 2021)
Kryvbass-2009 (Kryvyi Rig) - SDUSSHOR-2009 (Kharkiv) 1:6
Kryzhynka-2009 (Kyiv) - Sokil-2009 (Kyiv) 4:5
Kryvbass-2009 (Kryvyi Rig) - Halytsky Levy (Novoyavorivsk) 9:0
SDUSSHOR-2009 (Kharkiv) - Kryzhynka-2009 (Kyiv) 5:4
Sokil-2009 (Kyiv) - Halytsky Levy (Novoyavorivsk) 2:3
Kryvbass-2009 (Kryvyi Rig) - Kryzhynka-2009 (Kyiv) 4:2
SDUSSHOR-2009 (Kharkiv) - Sokil-2009 (Kyiv) 5:1
Halytsky Levy (Novoyavorivsk) - Kryzhynka-2009 (Kyiv) 5:9
Kryvbass-2009 (Kryvyi Rig) - Sokil-2009 (Kyiv) 4:1
SDUSSHOR-2009 (Kharkiv) - Halytsky Levy (Novoyavorivsk) 10:1
Skupina B , 1. kolo, Kyjev (12-13. december 2020)
Morski Vovky-2010 (Odessa) - Kryzhynka-2010 (Kyiv) 10:2
Sokil-2010 (Kyiv) - SDUSSHOR-2010 (Kharkiv) 4:2
SDUSSHOR-FENIX (Kharkiv) - Morski Vovky-2010 (Odessa) 1:7
Kryzhynka-2010 (Kyiv) - Sokil-2010 (Kyiv) 2:3 ps
SDUSSHOR-2010 (Kharkiv) - SDUSSHOR-FENIX (Kharkiv) 6:1
Morski Vovky-2010 (Odessa) - Sokil-2010 (Kyiv) 4:3
SDUSSHOR-FENIX (Kharkiv) - Kryzhynka-2010 (Kyiv) 2:5
SDUSSHOR-2010 (Kharkiv) - Morski Vovky-2010 (Odessa) 2:3
Sokil-2010 (Kyiv) - SDUSSHOR-FENIX (Kharkiv) 3:4
Kryzhynka-2010 (Kyiv) - SDUSSHOR-2010 (Kharkiv) 5:2
Skupina B , 2. kolo, Charkov (26-27. december 2020)
Morski Vovky-2010 (Odessa) - Kryzhynka-2010 (Kyiv) 9:1
Sokil-2010 (Kyiv) - SDUSSHOR-2010 (Kharkiv) 1:0
SDUSSHOR-FENIX (Kharkiv) - Morski Vovky-2010 (Odessa) 2:4
Kryzhynka-2010 (Kyiv) - Sokil-2010 (Kyiv) 2:0
SDUSSHOR-2010 (Kharkiv) - SDUSSHOR-FENIX (Kharkiv) 4:2
Morski Vovky-2010 (Odessa) - Sokil-2010 (Kyiv) 2:3
SDUSSHOR-FENIX (Kharkiv) - Kryzhynka-2010 (Kyiv) 3:4
SDUSSHOR-2010 (Kharkiv) - Morski Vovky-2010 (Odessa) 1:4
Sokil-2010 (Kyiv) - SDUSSHOR-FENIX (Kharkiv) 1:2
Kryzhynka-2010 (Kyiv) - SDUSSHOR-2010 (Kharkiv) 2:3 ps