UKRAJINSKÁ KVALIFIKAČNÁ SKUPINA U14

23.02.2021
Uverejnil: cjhl
Prečítané: 229x

FINÁLOVÉ KOLO UŽ ZAJTRA!

If you prefer english, click HERE

Jedenásť tímov sa zapojilo do kvalifikačnej skupiny kategórie U14 na Ukrajine. Družstvá boli rozdelené do dvoch skupín. V oboch skupinách sa odohrali dve kolá, po ktorých sa do finálového kvalifikovali po tri najlepšie tímy z oboch skupín. Finále Ukrajinskej kvalifikačnej skupiny U14 sa uskutoční v dňoch 24.-26. februára v meste Charkov. Zo základných skupín postúpili do finále: Sokil-2007 (Kyiv), Dneprovske Jastreby (Dnipro), Kryzhynka -2008 (Kyiv), SDUSSHOR-2007 (Kharkiv), Kryzhynka -2007 (Kyiv), Sokil-2008 (Kyiv)

SKUPINA A

Kryvbass-2008 (Kryvyi Rig)
Morski Vovky (Odessa)
Kryzhynka -2008 (Kyiv)
Sokil-2007 (Kyiv)
Shershni (Boguslav)
Dneprovske Jastreby (Dnipro)

SKUPINA B

Kryzhynka-2007 (Kyiv)
Sokil-2008 (Kyiv)
Kremenchuk (Kremenchuk)
SDUSSHOR-2007 (Kharkiv)
Halytsky Levy (Novoyavorivsk)

VÝSLEDKY 1.KOLA - SKUPINA A (Bila Tserkva, 4.- 7. december 2020)

Sokil-2007 (Kyiv) - Dneprovske Jastreby (Dnipro)     2:0
Kryzhynka-2008 (Kyiv) - Shershni (Boguslav)     3:2
Morski Vovky (Odessa) - Kryvbass-2008 (Kryvyi Rig)     5:1
Sokil-2007 (Kyiv) - Kryzhynka-2008 (Kyiv)     3:4
Dneprovske Jastreby (Dnipro) - Morski Vovky (Odessa)     1:3   
Shershni (Boguslav) - Kryvbass-2008 (Kryvyi Rig)     6:1
Sokil-2007 (Kyiv) - Shershni (Boguslav)     4:1
Dneprovske Jastreby (Dnipro) - Kryzhynka-2008 (Kyiv)     4:0
Morski Vovky (Odessa) - Shershni (Boguslav)     1:4
Sokil-2007 (Kyiv) - Kryvbass-2008 (Kryvyi Rig)     7:1
Shershni (Boguslav) - Dneprovske Jastreby (Dnipro)     1:3
Kryzhynka-2008 (Kyiv) - Morski Vovky (Odessa)     4:3
Dneprovske Jastreby (Dnipro) - Kryvbass-2008 (Kryvyi Rig)     8:0
Morski Vovky (Odessa) - Sokil-2007 (Kyiv)     1:4
Kryvbass-2008 (Kryvyi Rig) - Kryzhynka-2008 (Kyiv)     5:6 ps

VÝSLEDKY 2.KOLA - SKUPINA A (Kyjev, 19.- 20. december 2020)

Sokil-2007 (Kyiv) - Dneprovske Jastreby (Dnipro)     3:1     
Kryzhynka-2008 (Kyiv) - Shershni (Boguslav)     2:3 
Morski Vovky (Odessa) - Kryvbass-2008 (Kryvyi Rig)     5:0 (kontumačne)      
Sokil-2007 (Kyiv) - Kryzhynka-2008 (Kyiv)     0:3    
Dneprovske Jastreby (Dnipro) - Morski Vovky (Odessa)     6:1     
Shershni (Boguslav) - Kryvbass-2008 (Kryvyi Rig)     5:0 (kontumačne)     
Sokil-2007 (Kyiv) - Shershni (Boguslav)     2:1    
Dneprovske Jastreby (Dnipro) - Kryzhynka-2008 (Kyiv)     7:1    
Morski Vovky (Odessa) - Shershni (Boguslav)     5:4
Sokil-2007 (Kyiv) - Kryvbass-2008 (Kryvyi Rig)     5:0 (kontumačne)    
Shershni (Boguslav) - Dneprovske Jastreby (Dnipro)     1:2 ps    
Kryzhynka-2008 (Kyiv) - Morski Vovky (Odessa)     1:3    
Dneprovske Jastreby (Dnipro) - Kryvbass-2008 (Kryvyi Rig)     5:0 (kontumačne)    
Morski Vovky (Odessa) - Sokil-2007 (Kyiv)     3:4 ps    
Kryvbass-2008 (Kryvyi Rig) - Kryzhynka-2008 (Kyiv)     0:5 (kontumačne)

KONEČNÁ TABUĽKA, SKUPINA A

1. Sokil-2007 (Kyiv)     23 p.

2. Dneprovske Jastreby (Dnipro)     20 p.
3. Kryzhynka -2008 (Kyiv)     17 p.
4. Morski Vovky (Odessa)     16 p.
5. Shershni (Boguslav)     13 p
6. Kryvbass-2008 (Kryvyi Rig)     1 p.

VÝSLEDKY 1.KOLA - SKUPINA B (Kremenchuk, 3.- 4. december 2020)

SDUSSHOR-2007 (Kharkiv) - Kryzhynka-2007 (Kyiv)     4:1
Sokil-2008 (Kyiv) - Kremenchuk (Kremenchuk)     4:1
Halytsky Levy (Novoyavorivsk) - SDUSSHOR-2007 (Kharkiv)     0:3
Kryzhynka-2007 (Kyiv) - Sokil-2008 (Kyiv)     7:3
Kremenchuk (Kremenchuk) - Halytsky Levy (Novoyavorivsk)     3:2
SDUSSHOR-2007 (Kharkiv) - Sokil-2008 (Kyiv)     5:0
Kryzhynka-2007 (Kyiv) - Kremenchuk (Kremenchuk)     2:0
Sokil-2008 (Kyiv) - Halytsky Levy (Novoyavorivsk)     6:4
Kremenchuk (Kremenchuk) - SDUSSHOR-2007 (Kharkiv)     1:2 ps
Halytsky Levy (Novoyavorivsk) - Kryzhynka-2007 (Kyiv)     0:7

VÝSLEDKY 2.KOLA - SKUPINA B (Kyjev, 14.- 15. december 2020)

SDUSSHOR-2007 (Kharkiv) - Kryzhynka-2007 (Kyiv)     4:3 ps    
Sokil-2008 (Kyiv) - Kremenchuk (Kremenchuk)     1:6    
Halytsky Levy (Novoyavorivsk) - SDUSSHOR-2007 (Kharkiv)     1:4
Kryzhynka-2007 (Kyiv) - Sokil-2008 (Kyiv)     7:1    
Kremenchuk (Kremenchuk) - Halytsky Levy (Novoyavorivsk)     2:3
SDUSSHOR-2007 (Kharkiv) - Sokil-2008 (Kyiv)     4:5 ps     
Kryzhynka-2007 (Kyiv) - Kremenchuk (Kremenchuk)     3:2     
Sokil-2008 (Kyiv) - Halytsky Levy (Novoyavorivsk)     0:1 ps     
Kremenchuk (Kremenchuk) - SDUSSHOR-2007 (Kharkiv)     2:3     
Halytsky Levy (Novoyavorivsk) - Kryzhynka-2007 (Kyiv)     3:4

KONEČNÁ TABUĽKA, SKUPINA B

1. SDUSSHOR-2007 (Kharkiv)     20 p.
2. Kryzhynka -2007 (Kyiv)     19 p.
3. Sokil-2008 (Kyiv)     9 p.
4. Kremenchuk (Kremenchuk)     7 p.
5. Halytsky Levy (Novoyavorivsk)     5 p.

Hore