TENTO VÍKEND 35 ZÁPASOV!

10.11.2022
Uverejnil: cjhl
Prečítané: 317x

2.KOLO, KMHL U18 & U16

If you prefer english, click HERE

Počas nadchádzajúceho víkendu (11.-13. november 2022) sa odohrá 35 zápasov Karpatskej mládežníckej hokejovej ligy. Tá pokračuje druhým kolom kategórie U18 a U16. Tímy najstaršej vekovej kategórie sa stretnú v poľskom meste Tychy, mladší v Sanoku. Všetky zápasy bude možné sledovať ONLINE:

ROZPIS ZÁPASOV U18

11. NOVEMBER 2022 (piatok)

12.40     MOSM Tyskie Lwy Tychy - HC Žalgiris Kaunas
14.00     CSM Corona Brasov - Metropolia Silesia
15.20     HC Žalgiris Kaunas - JKH GKS Jastrzębie-Zdrój
16.40     Metropolia Silesia - MOSM Tyskie Lwy Tychy
18.00     JKH GKS Jastrzębie-Zdrój - CSM Corona Brasov

12. NOVEMBER 2022 (sobota)

08.00     HC Žalgiris Kaunas - Metropolia Silesia
12.40     MOSM Tyskie Lwy Tychy - CSM Corona Brasov
14.00     Metropolia Silesia - JKH GKS Jastrzębie-Zdrój
15.20     CSM Corona Brasov - HC Žalgiris Kaunas
16.40     JKH GKS Jastrzębie-Zdrój - MOSM Tyskie Lwy Tychy

13. NOVEMBER 2022 (nedeľa)

07.30     Semifinále 1-4
08.50     Semifinále 2-3
12.40     Zápas o 3. miesto
14.00     Zápas o 1. miesto

ROZPIS ZÁPASOV U16

11. NOVEMBER 2022 (piatok)

10.45     STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - MŠKM Trebišov
12.05     UKH Unia Oswiecim - MMKS Podhale Nowy Targ
13.25     LKH Lodz - Geležinis vilkas Vilnius
14.45     ACS Olimpia Ploiesti - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok
16.05     MŠKM Trebišov - UKH Unia Oswiecim
17.25     MMKS Podhale Nowy Targ - LKH Lodz
18.45     Geležinis vilkas Vilnius - ACS Olimpia Ploiesti

12. NOVEMBER 2022 (sobota)

08.20     STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Geležinis vilkas Vilnius
11.45     LKH Lodz - UKH Unia Oswiecim
13.05     MŠKM Trebišov - ACS Olimpia Ploiesti
14.25     Geležinis vilkas Vilnius - MMKS Podhale Nowy Targ
15.45     UKH Unia Oswiecim - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok
17.05     ACS Olimpia Ploiesti - LKH Lodz
18.25     MMKS Podhale Nowy Targ - MŠKM Trebišov

13. NOVEMBER 2022 (nedeľa)

08.00     UKH Unia Oswiecim - ACS Olimpia Ploiesti
09.20     MŠKM Trebišov - Geležinis vilkas Vilnius
10.40     STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - LKH Lodz
12.00     ACS Olimpia Ploiesti - MMKS Podhale Nowy Targ
13.20     Geležinis vilkas Vilnius - UKH Unia Oswiecim
14.40     LKH Lodz - MŠKM Trebišov
16.00     MMKS Podhale Nowy Targ - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok

Hore