ZÁVEREČNÝ TURNAJ U12

22.04.2024
Uverejnil: cjhl
Prečítané: 276x

OSWIECIM, APRÍL 12-14.

If you prefer english, click HERE

12-14. apríla sa odohrali posledné zápasy sezóny 2023/2024 Karpatskej mládežníckej hokejovej ligy. Kategória U12 mala na programe záverečný turnaj, ktorý sa uskutočnil v poľskom Oswiečime.

"V kategórii U12 sa počas sezóny uskutočnili 3 turnaje. Počas nich sme mali možnosť vidieť 11 tímov z piatich krajín. Vzhľadom k tomu, že sa nám mužstvá na jednotlivých turnajoch obmieňali, nebol v závere sezóny udelený titul "šampióna" KMHL. Družstvo HC Bulls sa tak stalo "víťazom Finálového turnaja KMHL U12"", vysvetlil Peter Kločanka, riaditeľ KMHL a pokračoval "Bolo dobré počas sezóny vidieť a spoznať viacero tímov. Verím, že nám to pomôže vytvoriť v budúcej sezóne silnú skupinu v kategórii U13."

Ako bolo spomenuté, HC Bull Vranov nad Topľou sa stal víťazom Finálového turnaja KMHL U12. Druhé miesto získal HC Patriot Vinnica. Bronzové medaily si odniesli hráči JKH GKS Jastrzębie-Zdrój. 

Tréneri tiež zvolili ALL STAR TEAM:

CHORNYI Valerii (Zagłębie Sosnowiec)
RUSNÁK Ján (HC Bulls Vranov nad Topľou)
GILAR Eryk (STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok)
KOZŁOWSKI Adrian (JKH GKS Jastrzębie-Zdrój)
BORYSOV Vladyslav (HC Patriot Vinnica)
CHEMER Yaroslav (Sokol Kyiv)
PIEKARSKI Kacper (UKH UNIA Oświęcim)

Najlepším strelcom Finálového turnaja sa stal ZASOBA Dmytro (Sokol Kyiv), ktorý strelil 12 gólov.

PORADIE FINÁLOVÉHO TURNAJA 

1. HC Bulls Vranov nad Topľou   15 b.
2. HC Patriot Vinnica   14 b.
3. JKH GKS Jastrzębie-Zdrój   12 b.
4. STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok   12 b.
5. Sokol Kyiv   7 b.
6. Zagłębie Sosnowiec   3 b.
7. UKH UNIA Oświęcim   0 b.

VÝSLEDKY FINÁLOVÉHO TURNAJA 

Sokil Kyiv - HC Patriot Vinnica   2:3 sn
Zagłębie Sosnowiec - UKH UNIA Oświęcim   7:3
JKH GKS Jastrzębie-Zdrój - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok   4:7 (5:0 kontumačne)
HC Bulls Vranov nad Topľou - HC Patriot Vinnica   4:1
UKH UNIA Oświęcim - Sokil Kyiv   1:16
Zagłębie Sosnowiec - JKH GKS Jastrzębie-Zdrój   1:15
STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - HC Bulls Vranov nad Topľou   4:3

HC Patriot Vinnica - UKH UNIA Oświęcim   13:0
HC Bulls Vranov nad Topľou - Sokil Kyiv   5:4
UKH UNIA Oświęcim - JKH GKS Jastrzębie-Zdrój   2:14
STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Zagłębie Sosnowiec   6:3
JKH GKS Jastrzębie-Zdrój - HC Bulls Vranov nad Topľou   2:9
HC Patriot Vinnica - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok   2:1
Sokil Kyiv - Zagłębie Sosnowiec   10:0

Sokil Kyiv - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok   5:6
UKH UNIA Oświęcim - HC Bulls Vranov nad Topľou   0:10
Zagłębie Sosnowiec - HC Patriot Vinnica   2:5
JKH GKS Jastrzębie-Zdrój - Sokil Kyiv   4:3
STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - UKH UNIA Oświęcim   8:4
HC Bulls Vranov nad Topľou - Zagłębie Sosnowiec   6:0
HC Patriot Vinnica - JKH GKS Jastrzębie-Zdrój   10:1

VÝSLEDKY 2. TURNAJA (24-26. NOVEMBER 2023, KRYNICA-ZDRÓJ)

HC Patriot Vinnica - UKS KTH Krynica-Zdrój   1:2
STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Sokil Kyiv   1:9
HK Dukla Michalovce-mládež - Zagłębie Sosnowiec   12:5
Sokil Kyiv - HC Patriot Vinnica   2:5
UKS KTH Krynica-Zdrój - HK Dukla Michalovce-mládež   3:7
Zagłębie Sosnowiec - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok   9:2

STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - HK Dukla Michalovce-mládež   2:12
Sokil Kyiv - UKS KTH Krynica-Zdrój   0:3
Zagłębie Sosnowiec - HC Patriot Vinnica   2:9
HK Dukla Michalovce-mládež - Sokil Kyiv   5:4 sn
HC Patriot Vinnica - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok   15:1
UKS KTH Krynica-Zdrój - Zagłębie Sosnowiec   5:2

Zagłębie Sosnowiec - Sokil Kyiv   3:6
HK Dukla Michalovce-mládež - HC Patriot Vinnica   1:6
STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - UKS KTH Krynica-Zdrój   3:4 sn

Zagłębie Sosnowiec - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok   7:5 (5.place game)
Sokil Kyiv - UKS KTH Krynica-Zdrój   2:4 (3.place game)
HK Dukla Michalovce-mládež - HC Patriot Vinnica   7:6 sn (finale game)

PORADIE 2.TURNAJ

1. HK Dukla Michalovce-mládež
2. HC Patriot Vinnica
3. UKS KTH Krynica-Zdrój
4. Sokil Kyiv
5. Zagłębie Sosnowiec
6. STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok

VÝSLEDKY 1. TURNAJA (13-15. OKTÓBER 2023, SANOK)

STS UKS Sanok - CSKA Sofia   11:4
Sokil Kyiv - ACS Olimpia Ploiesti   3:5
Halycke Levy Novojavorivsk - Niedzwiadki MOSiR Sanok   1:11
CSKA Sofia - Sokil Kyiv   5:6 so
Niedzwiadki MOSiR Sanok - STS UKS Sanok   2:8
ACS Olimpia Ploiesti - Halycke Levy Novojavorivsk   9:2

Niedzwiadki MOSiR Sanok - ACS Olimpia Ploiesti   9:5
Halycke Levy Novojavorivsk - CSKA Sofia   2:5
STS UKS Sanok - Sokil Kyiv   6:2
CSKA Sofia - Niedzwiadki MOSiR Sanok   2:7
ACS Olimpia Ploiesti - STS UKS Sanok   0:3
Sokil Kyiv - Halycke Levy Novojavorivsk   9:2

STS UKS Sanok - Halycke Levy Novojavorivsk   19:2
CSKA Sofia - ACS Olimpia Ploiesti   0:7
Niedzwiadki MOSiR Sanok - Sokil Kyiv   4:2
Halycke Levy Novojavorivsk - CSKA Sofia   2:4
Sokil Kyiv - ACS Olimpia Ploiesti   2:1
Niedzwiadki MOSiR Sanok - STS UKS Sanok   2:8

PORADIE 1.TURNAJ

1. STS UKS Sanok   18 pts

2. Niedzwiadki MOSiR Sanok   12 pts
3. ACS Olimpia Ploiesti   9 pts
4. Sokil Kyiv   8 pts
5. CSKA Sofia   7 pts
6. Halycke Levy Novojavorivsk   0 pts

Hore