V PIATOK ŠTARTUJE DRUHÉ KOLO

06.11.2019
Uverejnil: cjhl
Prečítané: 612x

Debrecín a Sanok

 Click HERE for english version of this text.

Tieto dve mestá budú hostiť druhé kolo Karpatskej mládežníckej hokejovej ligy 2019/2020. Počas víkendu sa v Maďarsku stretnú tímy červenej skupiny divízie Orly, v Poľsku to bude zelená skupina divízie Vlci. Kompletný rozpis zápasov na blížiaci sa víkend...

 

DIVÍZIA ORLY, ČERVENÁ SKUPINA (Debrecín, 8./10. november)

Piatok, 8. november

10.00      HK Partizan Belehrad - Corona Brasov Wolves (hosť)
11.20      Kryžynka Kyjev - Debreceni Hoki Klub
12.40      SDUSHOR Minsk - HK Mládež Michalovce
14.00      Corona Brasov Wolves (hosť) - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok
15.20      Debreceni Hoki Klub - HK Partizan Belehrad
16.40      HK Mládež Michalovce - Kryžynka Kyjev
18.00      STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - SDUSHOR Minsk

Sobota, 9. november

08.00      HK Partizan Belehrad - HK Mládež Michalovce
09.20      Corona Brasov Wolves (hosť) - Debreceni Hoki Klub
10.40      STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Kryžynka Kyjev
12.00      SDUSHOR Minsk - HK Partizan Belehrad
13.20      HK Mládež Michalovce - Corona Brasov Wolves (hosť)
14.40      Debreceni Hoki Klub - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok
16.00      Kryžynka Kyjev - SDUSHOR Minsk

Nedeľa, 10. november

08.00      SDUSHOR Minsk - Corona Brasov Wolves (hosť)
09.20      Kryžynka Kyjev - HK Partizan Belehrad
10.40      STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - HK Mládež Michalovce
12.00      Debreceni Hoki Klub - SDUSHOR Minsk
13.20      Corona Brasov Wolves (hosť) - Kryžynka Kyjev
14.40      HK Partizan Belehrad - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok
16.00      HK Mládež Michalovce - Debreceni Hoki Klub

DIVÍZIA VLCI, ZELENÁ SKUPINA (Sanok, 8./10. november)

Piatok, 8. november

10.00      Debreceni Hoki Klub - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok
11.20      HC Morski Vovky Odessa - Kryžynka Kyjev
12.40      Automobilist Kyjev - HK Mládež Michalovce
15.20      Kryžynka Kyjev - Debreceni Hoki Klub
16.40      STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Automobilist Kyjev
18.00      HK Mládež Michalovce - HC Morski Vovky Odessa

Sobota, 9. november

08.00      Debreceni Hoki Klub - Automobilist Kyjev
09.20      Kryžynka Kyjev - HK Mládež Michalovce
10.40      HC Morski Vovky Odessa - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok
13.20      HK Mládež Michalovce - Debreceni Hoki Klub
14.40      Automobilist Kyjev - HC Morski Vovky Odessa
16.00      STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - Kryžynka Kyjev

Nedeľa, 10. november

08.30      STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok - HK Mládež Michalovce
09.50      HC Morski Vovky Odessa - Debreceni Hoki Klub
11.10      Automobilist Kyjev - Kryžynka Kyjev
12.30      HK Mládež Michalovce - HC Morski Vovky Odessa
13.50      Debreceni Hoki Klub - Automobilist Kyjev
15.10      Kryžynka Kyjev - STS UKS Niedzwiadki MOSiR Sanok

Hore